זקוק לעורך דין באינדהובן? איש קשר LAW & MORE!

עורך דין באיינדהובן

האם אתה יזם או אדם פרטי שמתמודד עם בעיה משפטית והיית רוצה לראות את זה נפתר? אנא צור קשר Law & Moreעורכי הדין שלנו שמחים לעזור לך! בְּ Law & More אנו מבינים כי בין אם אתה יזם או אדם פרטי, כל נושא משפטי הוא יותר מדי וכי לכל נושא משפטי יכולה להיות השפעה רבה על חייך. אז בניגוד לרוב משרדי עורכי הדין, Law & More מציע לך משהו נוסף.

כאשר לרוב משרדי עורכי הדין יש רק ידע בתחום המוגדר בחוק שלנו ומבצעים באופן שוטף פעילויות, Law & More מספק לך שירות מהיר וגישה אישית בנוסף לידע משפטי נרחב וספציפי כאחד. לדוגמא, עורכי הדין שלנו מומחים בתחום דיני משפחה, דיני עבודה, דיני חברות, דיני קניין רוחני ועמידה. וכשמדובר בחברות, Law & More פועל עבור יזמים בענפים שונים, כגון תעשייה, תחבורה, חקלאות, בריאות וקמעונאות. האם אתה מחפש תחום משפט אחר? אז אנא עיין בדף המומחיות שלנו עליו מופיעים כל תחומי המשפט שלנו.

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

"רציתי שיהיה לי עורך דין שתמיד מוכן אלי, אפילו בסופי שבוע"

המומחיות של Law & More

ללא קשר לסוגיה המשפטית, שלנו Law & More עורכי דין מסוגלים להדריך ולסייע לך מההתחלה ועד הסוף של כל הליך משפטי, תוך שהם מבססים את עבודתם על אסטרטגיה מתקדמת ומחושבת. משרד עורכי הדין שלנו מספק גם שירותי יישוב סכסוכים משפטיים וליטיגציה הן לחברות והן לאנשים פרטיים ומבצע הערכות מאוזנות היטב של ההזדמנויות והסיכונים לפני כל ההליכים המשפטיים. וכשמדובר בהליך משפטי, עורכי הדין שלנו מאיינדהובן ילחמו בשבילך. אחרי הכל, אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות ההזדמנות לעמוד על זכויותיהם. זו גם הסיבה שאנו שואפים ליחס הטוב ביותר האפשרי למחיר ללקוחותינו, כך שאתה יכול להיות בטוח שההשקעה שלך תשלם על עצמה. למרות זאת, Law & More מציע לא רק שירותים משפטיים כיועץ וכיועץ ליטיגציה, אלא זמין גם כשותף דליל.

משרד עורכי דין באיינדהובן

יתר על כן, בנוסף לידע הרחב שלנו במשפט ההולנדי (פרוצדורלי), יש לנו ניסיון בינלאומי רב. משרדנו אינו רק בינלאומי מבחינת היקף ואופי שירותיו, אלא גם מבחינת מגוון הלקוחות המקומיים והבינלאומיים המתקדמים. על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר האפשרי, יש לנו צוות ייעודי של עורכי דין ומשפטנים רב לשוניים, השולטים בין היתר בשפה הרוסית. אז בין אם אתה זר של חברה זרה או אדם פרטי ובין אם אתה נתקל בסוגיה משפטית הנוגעת לצד זר, Law & More עורכי דין שם בשבילך! האם אתה סקרן לגבי שיטת העבודה שלנו ומה אנו יכולים לעשות עבורך? אז אנא צרו איתנו קשר.

אז, האם אתה מחפש את הידע של משרד גדול? אך האם בכל זאת תרצה שיהיה לך קשר אישי, כמו משרד בוטיק קטן? לאחר מכן Law & More הוא משרד עורכי הדין איינדהובן בשבילך. Law & More הינה משרד עורכי דין דינמי ורב תחומי, הממוקם בפארק המדע באיינדהובן, המכונה גם עמק הסיליקון של הולנד, העובד עבור מגוון רחב של לקוחות מקומיים ובינלאומיים, חברות, מוסדות ואנשים פרטיים. עורכי הדין שלנו באיינדהובן מציעים לך יותר שירות ממשרדים אחרים. לדוגמא, במשרדנו באינדהובן יש שעות פתיחה ארוכות ואנחנו פתוחים גם בערבים ובסופי שבוע (שני / שישי 8.00 - 22.00, שבת / So 9.00 - 17.00). יתר על כן, אנו רגילים לעבוד מהר ככל האפשר, כך שלא תצטרכו לחכות זמן רב עד שנענה על הדואר שלכם או לפני שיש לכם אחד העובדים בטלפון.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl