האם אתה יזם או אדם פרטי שמחפש ידע מיוחד, מבלי לאבד את הקשר האישי? לאחר מכן Law & More משרד עורכי הדין באמסטרדם בשבילך. Law & More הוא משרד עורכי דין דינמי, רב תחומי, הממוקם באמסטרדם המשלב את הידע של משרד גדול עם תשומת הלב והשירות המותאם אישית שאתה מצפה ממשרד בוטיק. ואילו משרדי עורכי דין אחרים מציעים רק סיוע משפטי, עורכי הדין של Law & More לך צעד אחד קדימה. המומחים שלנו באמסטרדם מציעים לא רק תמיכה משפטית ומסייעים לך כיועץ או יועץ משפטי, אלא עורכי הדין באתר Law & More לשמש גם כשותף הדחיפה שלך בתחום המשפטי.

זקוק לעורך דין באמסטרדם?
צור קשר LAW & MORE!

עורך דין באמסטרדם

האם אתה יזם או אדם פרטי שמחפש ידע מיוחד, מבלי לאבד את הקשר האישי? לאחר מכן Law & More משרד עורכי הדין באמסטרדם בשבילך. Law & More הוא משרד עורכי דין דינמי, רב תחומי, הממוקם באמסטרדם המשלב את הידע של משרד גדול עם תשומת הלב והשירות המותאם אישית שאתה מצפה ממשרד בוטיק.

תפריט מהיר

ואילו משרדי עורכי דין אחרים מציעים רק סיוע משפטי, עורכי הדין של Law & More לך צעד אחד קדימה. המומחים שלנו באמסטרדם מציעים לא רק תמיכה משפטית ומסייעים לך כיועץ או יועץ משפטי, אלא עורכי הדין באתר Law & More לשמש גם כשותף הדחיפה שלך בתחום המשפטי. יש לנו צוות עורכי דין חזק ומתמחה שמוכן לעזור לכם לפתור את הבעיה המשפטית שלכם בכל דרך שהיא. האם אתה סקרן לגבי שיטת העבודה שלנו? אז אנא צרו קשר.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

 חייגו +31 20 369 71 21

"Law & More עורכי דין
מעורבים ו
יכול להזדהות עם
הבעיה של הלקוח ”

המומחים של Law & More באמסטרדם

כמשרד עורכי דין Law & More פעיל בתחומי דיני חברות, דיני קניין רוחני וטכנולוגיה, כמו גם דיני עבודה, דיני הגירה ודיני משפחה. האם אתם מחפשים תחום אחר בתחום המשפט? אז התבונן בדף הערכות המומחים שלנו עליו מופיעים כל תחומי המשפט שלנו. עורכי הדין שלנו מומחים בכל התחומים שהוזכרו ושמחים לעזור לכם בכל תחום. כשמדובר בחברות, Law & More פועלת עבור יזמים בסניפים שונים, כגון תעשיה, תחבורה, חקלאות, בריאות וקמעונאות. בנוסף, לעורכי הדין שלנו באמסטרדם ניסיון רב בעבודה עבור חברות חדשניות ולעזור או להנחות סטארט-אפים. עורכי הדין שלנו משמשים לעבודה בתחומי טכנולוגיה, מחקר, פיתוח, הקמת זכויות קניין רוחני, רישוי והמצאת הרחבה.

אדוואקט אמסטרדם

משרד עורכי דין באמסטרדם

בנוסף לידע הנרחב שלנו בתחום המשפט ההולנדי (הפרוצדוראלי), משרד עורכי הדין שלנו הוא בינלאומי באמת מבחינת היקף ואופי השירותים שלנו ועובד עבור מגוון לקוחות הולנדיים ובינלאומיים מתוחכמים, החל מתאגידים ומוסדות וכלה בפרטים. על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, יש לנו צוות ייעודי של עורכי דין ומשפטנים רב-לשוניים, השולטים בין היתר בשפה הרוסית. הם מסוגלים להנחות ולסייע לך מההתחלה ועד הסוף של כל הליך משפטי, תוך התבססות על עבודתם על אסטרטגיה מתקדמת ומתוחכמת. ללא קשר לאום, העיקרון הבסיסי ב Law & More היא שלכולם צריך להיות הזדמנות לעמוד בזכויותיהם שלהם. עורכי הדין שלנו שואפים אפוא ליחס האיכותי והמחיר ביותר ללקוחותינו. זה מבטיח שתקבל סיוע משפטי ברמה גבוהה וכי ההשקעה שלך תשלם עבור עצמה.

אז, כאשר עורכי דין רגילים מציעים רק ידע משפטי ועין ביקורתית, עורכי הדין שלנו באמסטרדם מציעים שירות רב יותר ממשרדי עורכי דין אחרים. Law & More צוות באמסטרדם עובד בצורה מעשית ואישית הן עבור חברות בינלאומיות ולאומיות והן עבור אנשים פרטיים. במשרדנו באמסטרדם יש לנו שעות פתיחה ארוכות ופתוחים בערבים ובסופי שבוע. עורכי הדין שלנו מורגלים לעבוד במהירות, כך שלעולם לא תצטרכו לחכות זמן רב לתשובה לדואר האלקטרוני שלכם או לפני שיש לכם אחד מהצוות שלנו בטלפון. גם מחוץ לשעות העבודה אתה תמיד יכול להגיע לאחד מעורכי הדין שלנו. המהירות והמומחיות חשובות לנו ביותר, מה שאומר שתוכלו לסמוך על תקשורת חלקה וממוקדת. האם אתה מעוניין בשירות שלנו? אז אנא צרו קשר. עורכי הדין של Law & More עומדים לרשותכם!

טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

יארה-קנופס-תמונה-500-567

יערה קנופס

יועץ משפטי

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באמסטרדם?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 20 369 71 21 או שלחו דוא"ל אל:

אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

Law & More B.V.