בצורך של עורך דין?

בקש לסיוע משפטי

עורך דין אחריות

ישנם מצבים רבים בהם חוק האחריות ממלא תפקיד. חשבו, למשל, על המצב בו עובד סובל מתאונה במסגרת ביצוע עבודתו או בזמן ביצועו. במקרה כזה, לעיתים ניתן להטיל את המעסיק באחריות משפטית כלפי העובד בגין הנזק שנגרם לו. במקרים מסוימים, יצרנים עשויים להיות אחראים. זה המקרה כאשר צרכן סובל מנזק ומוסבר כי הנזק נגרם כתוצאה מפגם במוצר. כמו כן, דירקטור בחברה עשוי במקרים מסוימים להיות אחראי באופן אישי בנוסף לחברה או במקום זאת.

האם אתה נושא באחריות או שאתה רוצה לחייב מישהו? עורכי דין מהאחריות Law & More ישמח להציע לך תמיכה משפטית.

דוגמאות לנושאים שנוכל לסייע לכם בהם:

• אחריות מעביד;
• אחריות למוצר;
• אחריות דירקטור;
• אחריות קפידה;
• אחריות מבוססת תקלות;
• אחריות מקצועית

למה לבחור Law & More?

נגיש בקלות


Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה


עורכי הדין שלנו מקשיבים למקרה שלך ומציגים תוכנית פעולה מתאימה
גישה אישית


שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4
"רציתי שיהיה לי עורך דין שתמיד מוכן אלי, אפילו בסופי שבוע"

חבות מעביד

אם עובד סובל מתאונה במהלך או בקשר לביצוע עבודתו, המעסיק עשוי להיות אחראי על פי החוק כלפי העובד בגין הנזק שנגרם. הסיבה לכך היא כי למעביד חובת זהירות מיוחדת בעת ביצוע העבודות. הוא אחראי לנזק שנגרם לעובד במהלך ביצוע עבודתו, אלא אם כן הוא יכול להוכיח כי מילא את חובת הזהירות שלו. אם המעביד יכול להוכיח כי נקט בכל האמצעים הסבירים למניעת תאונה, הוא אינו אחראי. כמו כן, במצבים בהם העובד לא פזיז במכוון או במכוון, לא ניתן להאשים את המעביד. אנו בוחנים את כל העובדות והנסיבות ונשמח לעזור לך אם אתה נושא באחריות כמעסיק או אם אתה מעוניין לחבות את המעביד שלך לנזק שנגרם.

Law & More יכול גם לעשות זאת בשבילך

הודעה על ברירת מחדל

האם אף אחד לא מקיים את מינויים? אנו יכולים לשלוח תזכורות בכתב ולהתדיין מטעמך

הסכם אימוץ

עריכת הסכם כרוכה בעבודה רבה. לכן גייס את עזרתו של

חוזה עבודה

האם תרצה תמיכה בגיבוש חוזה עבודה? התקשרו Law & More

אחריות למוצר

לאחר שרכשת מוצר, אתה מצפה שהוא יהיה סולידי. אתה לא מצפה שהשימוש בו יפגע בך. למרבה הצער, זה עדיין יכול לקרות. אתה יכול לחשוב על נזק שנגרם על ידי מכונה פגומה, מזון ומוצרי צריכה אחרים.

היצרן אחראי כחוק לנזק כאשר הוכח כי הנזק נגרם כתוצאה מפגם במוצר. מוצר נחשב לפגום אם הוא אינו מציע את הבטיחות שאתה מצפה ממנו. אם נגרם לך נזק כתוצאה ממוצר פגום, נשמח להציע לך תמיכה משפטית.

אחריות מנהל

באופן עקרוני, החברה אחראית לחובות שנוצרים. עם זאת, דירקטור בחברה רשאי במקרים מסוימים להיות אחראי באופן אישי בנוסף לחברה או במקום זאת. דירקטור מחויב למעשה למלא את תפקידו כראוי. אם אתה אחראי כדירקטור של ישות משפטית, ההשלכות יכולות להיות משמעותיות. Law & More מסייע לדירקטורים שמתמודדים או מאיימים בהאשמות חבות. אנו גם עוזרים לצדדים המעוניינים להחזיק דירקטור באחריות משפטית.

אחריות מבוססת תקלה

חבות מסוג זה מבוססת על תקלה או רשלנות. אם נגרם לך נזק, נשמח לעזור לך להחזיק את האדם שגרם לנזק זה באחריות משפטית. אתה יכול גם לפנות אלינו לקבלת תמיכה משפטית אם אתה אחראי על ידי מישהו אחר בגרימת נזק.

אחריות מקצועית

כאשר בעל מקצוע עצמאי, כמו רופא, רואה חשבון או נוטריון, מבצע טעות מקצועית, ניתן להטיל עליו אחריות משפטית כלפי לקוחות או מטופלים. אך באילו מקרים התנהגות כזו מקצועית כזו מתרחשת? זו שאלה מורכבת. התשובה תלויה בכל העובדות ובנסיבות המקרה.

אם אתה בעל מקצוע עצמאי ואתה אחראי לטעות מקצועית, נשמח לעזור לך.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות בשבילך כמשרד עורכי דין באיינדהובן? צור איתנו קשר בטלפון +31 (0) 40 369 06 80 או שלחו לנו דוא"ל: מר. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl