פיצוי הנזק הלא מהותי ...

כל פיצוי של נזקים שאינם מהותיים שנגרמו כתוצאה ממוות או מתאונה לא היה מכוסה עד אז על ידי החוק האזרחי ההולנדי. נזקים לא חומריים אלה מכילים את צערם של הקרובים הקרובים שנגרם כתוצאה מאירוע מוות או תאונה של יקירם שבגינו יש אחריות של צד אחר. פיצוי מסוג זה הוא יותר מחווה סמלית מכיוון שבאופן ריאלי לא ניתן למדוד אותו לצער האמיתי שחשים קרוב משפחה.

למרות שהייתה הקדמה של שר החוץ טיבן להצעת החקיקה החדשה מאז ה- 18 בדצמבר 2013, היא גויסה ב -16 ביולי 2015 והיא אושרה לאחרונה ב -10 באפריל 2018. הם התחננו כי כבר שנים רבות לשנות את עמדותיהם המשפטיות של קרובי המשפחה בכדי לסייע להם בתהליך האבל. הפיצוי בגין נזקים שאינם מהותיים במקרה של אירוע מוות או תאונות משמעו הכרה בצער ובתיקון למי שנושא בתוצאות הרגשיות של אירועים אלה.

פיצוי הנזק הלא מהותי במקרה של תאונות או מוות

המשמעות היא שהקרובים זכאים לפיצוי במקרה של מוות או נכות ארוכת טווח של עובדי הים בגלל פגיעה תעסוקתית שהמעסיק חייב להיות אחראי עליה. ניתן לסווג את קרוביהם של הקורבנות כך:

  • השותף
  • את הילדים
  • הילדים החורגים
  • ההורים

גובה הפיצוי בפועל של הנזק הלא מהותי במקרה של תאונות או מוות עשוי להיות שונה בהתאם להקשר האירוע. הסכום יכול לנוע בין 12.500 € עד 20.000 €. החוק החדש בדבר פיצוי נזק לא מהותי במקרה של תאונות או מוות ייכנס לתוקף ב -1 בינואר 2019.

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.