רישום UBO בהולנד בשנת 2020

הוראות אירופאיות מחייבות את המדינות החברות להקים רישום UBO. UBO מייצג את הבעלים המועילים האולטימטיבי. רישום ה- UBO יותקן בהולנד בשנת 2020. הדבר גורר כי החל משנת 2020 ואילך חברות וגופים משפטיים מחויבים לרשום את בעליהם הישירים (ב). חלק מהנתונים האישיים של ה- UBO, כגון השם והאינטרס הכלכלי, יפורסמו בציבור באמצעות המרשם. עם זאת, הותקנו ערבויות להגנה על פרטיות ה- UBO.

רישום UBO בהולנד בשנת 2020

הקמת מרשם ה- UBO מבוססת על ההנחיה הרביעית נגד הלבנת הון של האיחוד האירופי, העוסקת במאבק בפשיעה כלכלית וכלכלית כמו הלבנת הון ומימון טרור. מרשם ה- UBO תורם לכך על ידי מתן שקיפות לגבי האדם שהוא הבעלים המועיל האולטימטיבי של חברה או ישות משפטית. ה- UBO הוא תמיד אדם טבעי שקובע את מהלך האירועים בתוך חברה, בין אם מאחורי הקלעים ובין אם לא.

מרשם ה- UBO יהפוך לחלק ממרשם המסחר ולכן יופעל תחת הנהלת לשכת המסחר.

קרא עוד: https://www.rijksoverheid.nl/actueel/nieuws/2019/04/04/ubo-register-vanaf-januari-2020-in-werking

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.