לקוחות פרטיים

כאדם פרטי אתה יכול לבוא במגע עם החוק במגוון דרכים. Law & More מסייע ללקוחות פרטיים בתחומי משפט שונים. יש לנו מומחיות בתחום:

בין אם מדובר בגירושין מסובכים, קבלת היתר שהייה, חוזי עבודה ופיטורים או הגנה על הנתונים האישיים שלך, המומחים שלנו נמצאים שם בשבילך ומחפשים את הדרך הטובה ביותר להגיע למטרה שלך.

ראשית, אנו מנתחים את מצבך ויחד איתך אנו קובעים את הטקטיקות והמסלול בו נלך. אנו דנים בשכר הטרחה שאנו גובים ועושים הסכמים ברורים בעניין זה. אנו מייחסים ערך רב לתקשורת טובה וברורה עם לקוחותינו ולכן אנו מגיבים במהירות ואנחנו מעורבים בעניינכם. הגישה שלנו היא אישית, ישירה ומכוונת תוצאות. קווים קצרים וברורים בין עורך דין ללקוח זה עניין מובן מאליו עבורנו.

יש לך בעיה משפטית ואתה זקוק לעזרתו של רופא מומחה? אל תהסס ליצור איתנו קשר. אנו שמחים ומוכנים לתת לך עצות, לסייע לך במשא ומתן ובמידת הצורך לייצג אותך בהליך משפטי.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף / עורך דין מנהל

מקסים חודק

מקסים חודק

שותף / עורך דין

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.