עניינים מעשיים

המשימה

כשאתה מפקיד את משרד עורכי הדין שלנו לייצג את האינטרסים שלך, אנו נניח זאת בהסכם הקצאה. הסכם זה מתאר את התנאים שדיברנו איתך. אלה מתייחסים לעבודה אותה נבצע עבורך, לשכרנו, להחזר הוצאות וליישום התנאים הכלליים שלנו. בביצוע הסכם ההקצאה נלקחים בחשבון התקנות החלות, לרבות כללי לשכת עורכי הדין בהולנד. המשימה שלך תבוצע על ידי עורך הדין עימך אתה בקשר, מתוך הבנה שעורך דין זה עשוי להיות בו חלקים מעבודתו יבוצעו באחריותו ובפיקוחו על ידי אחד מעורכי הדין האחרים, היועצים המשפטיים או היועצים. בכך, עורך הדין יפעל באופן שניתן לצפות מעורך דין מוסמך ופועל באופן סביר. במהלך תהליך זה עורך הדין שלך יודיע לך על ההתפתחויות, ההתקדמות והשינויים בעניינך. אלא אם כן הוסכם אחרת, אנו נציג, ככל האפשר, את ההתכתבויות שתועבר אליך בצורת טיוטה, עם הבקשה להודיע ​​לנו אם אתה מסכים עם תוכנו.

אתה חופשי לסיים את חוזה ההקצאה בטרם עת. אנו נשלח לך הצהרה סופית על סמך שעות הבילוי. אם סוכם על עמלה קבועה והעבודה החלה, עמלה קבועה זו או חלק ממנה, לרוע המזל לא תוחזר.

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

פיננסים

זה תלוי במשימה כיצד יבוצעו ההסדרים הכספיים. Law & More ערוך להעריך או לציין מראש את העלויות הכרוכות במשימה. זה יכול לפעמים להביא להסכם שכר טרחה קבוע. אנו לוקחים בחשבון את המצב הפיננסי של לקוחותינו ומוכנים תמיד לחשוב יחד עם לקוחותינו. עלויות השירותים המשפטיים שלנו שהם לטווח ארוך ומבוססים על תעריף שעתי נגבות מעת לעת. אנו עשויים לבקש מקדמה בתחילת העבודה. זאת על מנת לכסות את העלויות הראשוניות. תשלום מקדמה זה יוסדר בהמשך. במידה ומספר שעות העבודה נמוך מסכום המקדמה, יוחזר החלק שלא נוצל מהמקדמה. 

תמיד תקבלו מפרט ברור של שעות השהות והעבודה שבוצעה. אתה תמיד יכול לבקש הסבר מעורך הדין שלך. התשלום השעתי המוסכם מתואר באישור ההקצאה. אלא אם הוסכם אחרת, הסכומים הנזכרים הם ללא מע"מ. אתה עשוי גם להיות חייב בעלויות כגון אגרות רישום של בית משפט, אגרות פקיד, קטעים, הוצאות נסיעה ולינה ועלויות משלוח. מה שנקרא דמי כיס אלו יחויבו ממך בנפרד. במקרים הנמשכים יותר משנה, ניתן להתאים את התעריף המוסכם מדי שנה באחוז הצמדה למדד.

ברצוננו לבקש מכם לשלם את חשבון עורך הדין שלכם בתוך 14 יום ממועד החשבונית. אם התשלום לא מתבצע במועד, אנו זכאים להשעות את העבודה (באופן זמני). אם אינך מצליח לשלם את החשבונית בפרק הזמן שנקבע, אנא הודע לנו על כך. אם יש לכך סיבה מספקת, יתכן ויעשה הסדרים נוספים לפי שיקול דעתו של עורך הדין. אלה יירשמו בכתב.

Law & More אינו קשור למועצה לסיוע משפטי. זו הסיבה Law & More אינו מציע סיוע משפטי מסובסד. אם ברצונך לקבל סיוע משפטי מסובסד ("תוספת"), אנו ממליצים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אחר.

חובת זיהוי

בתפקודנו כמשרד עורכי דין וכייעוץ מיסים בהולנד, אנו מחויבים לעמוד בחקיקה הולנדית ואירופית בנושא הלבנת הון והונאה (WWFT), המחייבת עלינו את החובה לקבל עדויות ברורות לגבי זהות הלקוח שלנו, לפני שנוכל לספק שירותים ולהתחיל קשר חוזי. לפיכך ניתן לבקש תמצית לשכת המסחר ו / או אימות עותק או הוכחת זהות תקפה בהקשר זה. תוכלו לקרוא עוד על כך ב- חובות KYC.

מאמרים

תנאים כלליים

התנאים וההגבלות הכלליים שלנו חלים על שירותינו. התנאים הכלליים והקודיציות הללו יישלחו אליכם יחד עם הסכם ההקצאה. אתה יכול למצוא אותם גם ב תנאים כלליים.

נוהל תלונות

אנו מייחסים חשיבות רבה לשביעות רצונם של לקוחותינו. משרדנו יעשה כל שביכולתו בכדי לספק לך את השירות הטוב ביותר. אם בכל זאת אינך מרוצה מהיבט מסוים בשירותינו, אנו מבקשים ממך ליידע אותנו בהקדם האפשרי ולדון בו עם עורך הדין שלך. בהתייעצות איתך, ננסה למצוא פיתרון לבעיה שעלתה. אנו תמיד נאשר לך את הפיתרון בכתב. במקרה שלא ניתן להגיע לפיתרון ביחד, למשרדנו קיים גם הליך תלונות במשרד. בנוסף תוכל למצוא מידע נוסף על הליך זה בכתובת נוהל תלונות משרד.

מה הלקוחות אומרים עלינו

Law & More