עניינים מעשיים

המשימה

כשאתה מפקיד את משרד עורכי הדין שלנו לייצג את האינטרסים שלך, אנו נניח זאת בהסכם הקצאה. הסכם זה מתאר את התנאים שדיברנו איתך. אלה מתייחסים לעבודה אותה נבצע עבורך, לשכרנו, להחזר הוצאות וליישום התנאים הכלליים שלנו. בביצוע הסכם ההקצאה נלקחים בחשבון התקנות החלות, לרבות כללי לשכת עורכי הדין בהולנד. המשימה שלך תבוצע על ידי עורך הדין עימך אתה בקשר, מתוך הבנה שעורך דין זה עשוי להיות בו חלקים מעבודתו יבוצעו באחריותו ובפיקוחו על ידי אחד מעורכי הדין האחרים, היועצים המשפטיים או היועצים. בכך, עורך הדין יפעל באופן שניתן לצפות מעורך דין מוסמך ופועל באופן סביר. במהלך תהליך זה עורך הדין שלך יודיע לך על ההתפתחויות, ההתקדמות והשינויים בעניינך. אלא אם כן הוסכם אחרת, אנו נציג, ככל האפשר, את ההתכתבויות שתועבר אליך בצורת טיוטה, עם הבקשה להודיע ​​לנו אם אתה מסכים עם תוכנו.

אתה חופשי לסיים את חוזה ההקצאה בטרם עת. אנו נשלח לך הצהרה סופית על סמך שעות הבילוי. אם סוכם על עמלה קבועה והעבודה החלה, עמלה קבועה זו או חלק ממנה, לרוע המזל לא תוחזר.

פיננסים

זה תלוי במשימה כיצד יבוצעו ההסדרים הכספיים. Law & More ערוך להעריך או לציין מראש את העלויות הכרוכות במשימה. זה יכול לפעמים להביא להסכם שכר טרחה קבוע. אנו לוקחים בחשבון את המצב הפיננסי של לקוחותינו ומוכנים תמיד לחשוב יחד עם לקוחותינו. עלויות השירותים המשפטיים שלנו שהם לטווח ארוך ומבוססים על תעריף שעתי נגבות מעת לעת. אנו עשויים לבקש מקדמה בתחילת העבודה. זאת על מנת לכסות את העלויות הראשוניות. תשלום מקדמה זה יוסדר בהמשך. במידה ומספר שעות העבודה נמוך מסכום המקדמה, יוחזר החלק שלא נוצל מהמקדמה. 

תמיד תקבלו מפרט ברור של שעות השהות והעבודה שבוצעה. אתה תמיד יכול לבקש הסבר מעורך הדין שלך. התשלום השעתי המוסכם מתואר באישור ההקצאה. אלא אם הוסכם אחרת, הסכומים הנזכרים הם ללא מע"מ. אתה עשוי גם להיות חייב בעלויות כגון אגרות רישום של בית משפט, אגרות פקיד, קטעים, הוצאות נסיעה ולינה ועלויות משלוח. מה שנקרא דמי כיס אלו יחויבו ממך בנפרד. במקרים הנמשכים יותר משנה, ניתן להתאים את התעריף המוסכם מדי שנה באחוז הצמדה למדד.

ברצוננו לבקש מכם לשלם את חשבון עורך הדין שלכם בתוך 14 יום ממועד החשבונית. אם התשלום לא מתבצע במועד, אנו זכאים להשעות את העבודה (באופן זמני). אם אינך מצליח לשלם את החשבונית בפרק הזמן שנקבע, אנא הודע לנו על כך. אם יש לכך סיבה מספקת, יתכן ויעשה הסדרים נוספים לפי שיקול דעתו של עורך הדין. אלה יירשמו בכתב.

Law & More אינו קשור למועצה לסיוע משפטי. זו הסיבה Law & More אינו מציע סיוע משפטי מסובסד. אם ברצונך לקבל סיוע משפטי מסובסד ("תוספת"), אנו ממליצים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אחר.

חובת זיהוי

בתפקודנו כמשרד עורכי דין וכייעוץ מיסים בהולנד, אנו מחויבים לעמוד בחקיקה הולנדית ואירופית בנושא הלבנת הון והונאה (WWFT), המחייבת עלינו את החובה לקבל עדויות ברורות לגבי זהות הלקוח שלנו, לפני שנוכל לספק שירותים ולהתחיל קשר חוזי. לפיכך ניתן לבקש תמצית לשכת המסחר ו / או אימות עותק או הוכחת זהות תקפה בהקשר זה. תוכלו לקרוא עוד על כך ב- חובות KYC.

תנאים כלליים

התנאים וההגבלות הכלליים שלנו חלים על שירותינו. התנאים הכלליים והקודיציות הללו יישלחו אליכם יחד עם הסכם ההקצאה. אתה יכול למצוא אותם גם ב תנאים כלליים.

נוהל תלונות

אנו מייחסים חשיבות רבה לשביעות רצונם של לקוחותינו. משרדנו יעשה כל שביכולתו בכדי לספק לך את השירות הטוב ביותר. אם בכל זאת אינך מרוצה מהיבט מסוים בשירותינו, אנו מבקשים ממך ליידע אותנו בהקדם האפשרי ולדון בו עם עורך הדין שלך. בהתייעצות איתך, ננסה למצוא פיתרון לבעיה שעלתה. אנו תמיד נאשר לך את הפיתרון בכתב. במקרה שלא ניתן להגיע לפיתרון ביחד, למשרדנו קיים גם הליך תלונות במשרד. בנוסף תוכל למצוא מידע נוסף על הליך זה בכתובת נוהל תלונות משרד.

מה הלקוחות אומרים עלינו

שירות ידידותי מאוד ללקוח והכוונה מושלמת!

מר מיוויס סייע לי בתיק דיני עבודה. הוא עשה זאת, יחד עם העוזרת שלו יארה, במקצועיות וביושרה רבה. בנוסף לתכונותיו כעורך דין מקצועי, הוא נשאר בכל עת שווה ערך, בן אדם עם נשמה, שהעניקה תחושה חמה ובטוחה. נכנסתי למשרדו עם ידיי בשיער, מר מיוויס מיד נתן לי את ההרגשה שאני יכול להרפות את שיערי והוא ישתלט מרגע זה ואילך, דבריו הפכו למעשים והבטחותיו קוימו. מה שאני הכי אוהב זה את המגע הישיר, בלי קשר ליום/שעה, הוא היה שם כשהייתי צריך אותו! טופר! תודה טום!

נורה

Eindhoven

10

מְעוּלֶה

עילין היא אחת מעורכי הדין הטובים ביותר לגירושין שתמיד נגישה ונותנת תשובות עם פרטים. למרות שהיינו צריכים לנהל את התהליך שלנו ממדינות שונות, לא נתקלנו בקשיים. היא ניהלה את התהליך שלנו מהר מאוד וחלק.

עזגי בליק

הארלם

10

עבודה יפה איילין

מאוד מקצועי ותמיד להיות יעיל בתקשורת. כל הכבוד!

סנונית

Lelystad

10

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

מיקס

הוגלון

10

תוצאה מצוינת ושיתוף פעולה נעים

הצגתי את המקרה שלי בפני LAW and More ונעזר במהירות, באדיבות ובעיקר ביעילות. אני מאוד מרוצה מהתוצאה.

סבין

Eindhoven

10

טיפול טוב מאוד בתיק שלי

אני רוצה להודות מאוד לאילין על מאמציה. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. הלקוח תמיד מרכזי אצלה ונעזרנו מאוד. בעל ידע ותקשורת טובה מאוד. ממש ממליץ על המשרד הזה!

סאהין קארה

ולדהובן

10

מרוצה משפטית מהשירותים הניתנים

המצב שלי נפתר בצורה שבה אני יכול רק לומר שהתוצאה היא כפי שרציתי שתהיה. נעזרתי לשביעות רצוני וניתן לתאר את הדרך שבה פעלה איילין כמדויקת, שקופה והחלטית.

ארסלאן

מירלו

10

הכל מסודר היטב

מההתחלה היה לנו קליק טוב עם עורכת הדין, היא עזרה לנו ללכת בדרך הנכונה והסירה אי ודאות אפשרית. היא הייתה צלולה ואישית עם אנשים שחווינו כנעימה מאוד. היא הבהירה את המידע ודרכה ידענו בדיוק מה לעשות ולמה לצפות. חוויה מאוד נעימה עם Law and more, אבל במיוחד עם עורך הדין שהיה לנו קשר איתו.

ורה

הלמונד

10

אנשים בעלי ידע וידידותי מאוד

שירות מעולה ומקצועי (משפטי). תקשורת ושיתוף פעולה מאוד טוב ובמהירות. Ik ben geholpen door dhr. Tom Meevis en mw. איילין סלמט. בקיצור, היה לי ניסיון טוב עם המשרד הזה.

מחמט

Eindhoven

10

גדול

אנשים מאוד ידידותיים ושירות טוב מאוד ... לא יכול לומר אחרת זה מאוד עזר. אם זה יקרה אני בהחלט אחזור.

ג'קי

ברי

10

שותף / עורך דין מנהל

שותף / עורך דין

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.