זקוקים לעורך דין מיסים?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי
בשעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ועולים
עם תוכנית פעולה מתאימה

גישה אישית

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה 100% מהלקוחות שלנו
ממליץ עלינו ושאנחנו מדורגים בממוצע עם 9.4

/
עורך דין מיסים
/

חוק מס

מיסים בהולנד נוגעים לכל מי שמתגורר בהולנד או עוסק בה.

הן הולנד והן מדינות אירופה (האיחוד האירופי) כוללות מערכות מיסוי מורכבות הכוללות תקנות קשות והסכמים בינלאומיים. מערכת המיסוי ההולנדית, למשל, מכירה הרבה סוגים שונים של חוק ומיסים, כמו מס הכנסה, מס שכר, מס מחזור ומס חברות. בנוסף, כל המערכות, התקנות והאמנות הללו שהוזכרו בעבר עשויות להשפיע על מערכת המיסוי ההולנדית.

לפני הקמת עסק בהולנד, יש לייעץ לכל יזם בהיבטי המס ההולנדיים ותעריפי המס ההולנדיים. זוהי אמנות להשתמש באופן אופטימלי בתקנות המס כדי להגביל את לחץ המיסוי ההולנדי למינימום.

מה יכול Law & More לעשות כדי לעזור לך?

Law & More יועצי מסים מסייעים בפיתוח מבנה תאגידי תקין בכדי ליהנות באופן אופטימלי מהטבות המס ההולנדיות. הולנד מספקת משטרי הסכמי מס מועילים לחברות רב לאומיות עם חברות בנות זרות. החלפת ייצור למדינות אחרות עלולה להוביל להטבות מס. ניתן להגביל מיסוי כפול בגלל הסכמי המס הרבים שהולנד התקשרה. במקרים רבים ניתן להימנע מתעריפי יבוא הולנדים.

Law & Moreבשיתוף עם יועצי המס שלה ויחד עם לקוחותיה, בוחן את האפשרויות שחוקי המס ההולנדיים והאיחוד האירופי מספקים. במידת הצורך, אנו נשתף פעולה עם יועצי מס אמינים ורואי חשבון רשומים בהולנד וגם בתחומי שיפוט אחרים בכדי לספק את הייעוץ והפתרון הטובים ביותר ללקוחותינו ההולנדים והבינלאומיים.

"Law & More עורכי דין
מעורבים ויכולים להזדהות
עם הבעיה של הלקוח"

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון רב שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

מה הלקוחות אומרים עלינו

גישה נאותה

טום מיוויס היה מעורב בתיק לאורך כל הדרך, וכל שאלה שהייתה מצידי נענתה במהירות ובבהירות על ידו. אני בהחלט אמליץ על המשרד (ועל טום מיוויס בפרט) לחברים, משפחה ושותפים עסקיים.

10
מיקס
הוגלון

עורכי דין המיסים שלנו מוכנים לסייע לך:

משרד Law & More תמונה

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - [מוגן בדוא"ל]
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - [מוגן בדוא"ל]

הגדרות פרטיות
אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך בזמן השימוש באתר שלנו. אם אתה משתמש בשירותים שלנו דרך דפדפן, אתה יכול להגביל, לחסום או להסיר עוגיות דרך הגדרות דפדפן האינטרנט שלך. אנו משתמשים גם בתוכן ובסקריפטים של צדדים שלישיים שעשויים להשתמש בטכנולוגיות מעקב. אתה יכול לספק את הסכמתך באופן סלקטיבי למטה כדי לאפשר הטמעות כאלה של צד שלישי. למידע מלא על העוגיות שאנו משתמשים בהן, הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו מעבדים אותם, אנא בדוק את שלנו מדיניות הפרטיות
Law & More B.V.