עורך דין מיסים

מיסים בהולנד נוגעים לכל מי שמתגורר בהולנד או עוסק בה.

הן הולנד והן מדינות אירופה (האיחוד האירופי) כוללות מערכות מיסוי מורכבות הכוללות תקנות קשות והסכמים בינלאומיים. מערכת המיסוי ההולנדית, למשל, מכירה הרבה סוגים שונים של חוק ומיסים, כמו מס הכנסה, מס שכר, מס מחזור ומס חברות. בנוסף, כל המערכות, התקנות והאמנות הללו שהוזכרו בעבר עשויות להשפיע על מערכת המיסוי ההולנדית.

לפני הקמת עסק בהולנד, יש לייעץ לכל יזם בהיבטי המס ההולנדיים ותעריפי המס ההולנדיים. זוהי אמנות להשתמש באופן אופטימלי בתקנות המס כדי להגביל את לחץ המיסוי ההולנדי למינימום.

מה יכול Law & More לעשות כדי לעזור לך?              

Law & More יועצי מסים מסייעים בפיתוח מבנה תאגידי תקין בכדי ליהנות באופן אופטימלי מהטבות המס ההולנדיות. הולנד מספקת משטרי הסכמי מס מועילים לחברות רב לאומיות עם חברות בנות זרות. החלפת ייצור למדינות אחרות עלולה להוביל להטבות מס. ניתן להגביל מיסוי כפול בגלל הסכמי המס הרבים שהולנד התקשרה. במקרים רבים ניתן להימנע מתעריפי יבוא הולנדים.

Law & Moreבשיתוף עם יועצי המס שלה ויחד עם לקוחותיה, בוחן את האפשרויות שחוקי המס ההולנדיים והאיחוד האירופי מספקים. במידת הצורך, אנו נשתף פעולה עם יועצי מס אמינים ורואי חשבון רשומים בהולנד וגם בתחומי שיפוט אחרים בכדי לספק את הייעוץ והפתרון הטובים ביותר ללקוחותינו ההולנדים והבינלאומיים.

מנטליות ללא שטויות

אנו אוהבים חשיבה יצירתית ומביטים מעבר להיבטים המשפטיים של סיטואציה. הכל קשור לליבה של הבעיה ולהתמודד עם זה בעניין נחוש. בגלל המנטליות שלנו ללא שטויות וניסיון של שנים, הלקוחות שלנו יכולים לסמוך על תמיכה משפטית אישית ויעילה.

צור קשר

האם יש לך שאלות בנוגע לדיני המס? אל תהסס לפנות למר. טום מייוויס, עורך דין ב Law & More דרך tom.meevis@lawandmore.nl, או מר. מקסים חודק, עורך דין ב- Law & More דרך maxim.hodak@lawandmore.nl, או חייגו +31 40-3690680.

שתפו אותי