זקוקים לעורך דין הובלה?
בקש לסיוע משפטי

בעלי הדין שלנו הם מומחים בחוק האינסטגרם

בָּדוּק ברור.

בָּדוּק אישי ונגיש בקלות.

בָּדוּק האינטרסים שלך קודם כל.

נגיש בקלות

נגיש בקלות

Law & More זמין בימים שני עד שישי בין השעות 08: 00-22: 00 ובסופי שבוע בין השעות 09: 00-17: 00

תקשורת טובה ומהירה

תקשורת טובה ומהירה

עורכי הדין שלנו מקשיבים לתיק שלך ומציעים תוכנית פעולה מתאימה
תקשורת טובה ומהירה

גישה אישית

שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי 100% מלקוחותינו ממליצים עלינו וכי אנו מדורגים בממוצע 9.4

עורך דין תעבורה

המגזר הלוגיסטי דינאמי ותמיד מרגש. בגלל הגלובליזציה של הסחר, יותר ויותר סחורות מועברות קילומטרים רבים בדרכים שונות. זה יכול לכלול הובלה בים, בכביש, ברכבת ובאוויר. בתהליך זה מעורבים גורמים רבים כמו לקוחות, הובלות, משלחים, מבטחים ומקבלים. אחרי הכל, סחורות מתקבלות ומועברות מחדש על ידי גורמים שונים.

למרות שתהליך הובלה זה לרוב אינו גורם לבעיות עבור כל הצדדים הללו, לעיתים הוא עדיין עלול להשתבש. כאשר ההובלה נעצרת, נעשית עיכוב או שהמטען נפגע או אבוד בדרך, יכולות להיווצר שאלות אחריות בין הצדדים. מי אחראי ולכן צריך לפצות את הנזק שנגרם? ומה הצעדים שניתן לנקוט אם מפלגה פשוט לא עומדת בהתחייבויותיה? התשובה לשאלות אלה תידרש קודם כל ברשת ההסכמים בין כל הצדדים הללו.

בנוסף להסכמים בין הצדדים, יש לקחת בחשבון תקנות בינלאומיות בעת הטיפול בסוגי דיני תעבורה. אחרי הכל, ההובלה מתרחשת לרוב בינלאומית ובכך חוצה גבולות לאומיים שונים. לפיכך, לכללים הבינלאומיים תפקיד חשוב. המוסכמות הבינלאומיות שיושמו תלויות בדרך ההובלה. לדוגמא, אמנת כללי האג-ויסבי חלה על הובלה ימית ואמנת מונטריאול חלה על הובלה אווירית. לדוגמא, אמנת CMR חשובה בהובלת דרכים.

תדמית של טום מייביס

טום מייביס

שותף מנהל / עורך דין

tom.meevis@lawandmore.nl

משרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam

עורך דין תאגידי

"במהלך ההיכרות זה התברר לי מיד
זֶה Law & More יש תוכנית ברורה
של פעולה"

עם זאת, לא רק גבולות לאומיים עוברים על ידי חוק התחבורה. תחומי שיפוט שונים מוזנים גם בקשר לחוק התעבורה. לדוגמא, קיימת חפיפה ברורה בין דיני תעבורה ודיני עבודה, דיני חוזים, דיני חברות ומשפט בינלאומי. אחרי הכל, למשל, המובילה מעסיקה כפיפות וההזמנות ניתנות למשלחים. במצבים אלה יכולים להתעורר גם סוגיות הקשורות בדיני תעבורה. האם אתה מתמודד עם סוגיה כזו? ואז חשוב גם ידע רחב ומעודכן בעניינים בתחומי המשפט האמורים.

מה הלקוחות אומרים עלינו

עורכי דין התחבורה שלנו מוכנים לסייע לך:

Office Law & More

השירותים שלנו

לאור האמור לעיל, ענף הלוגיסטיקה הוא מעל הכל מורכב ויש לקחת בחשבון כמה היבטים. בְּ Law & More אנו מבינים שלוגיסטיקה כוללת אינטרסים כוללים, הן בהולנד והן באירופה, כמו גם ברחבי העולם. לכן אנו חושבים שחשוב להיות צעד אחד לפני הבעיות הפוטנציאליות על ידי עריכת (הובלה) הסכמים ותנאים כלליים. זה יכול, למשל, להסדיר או לשלול אחריות בנושאים שונים של דיני תעבורה.

האם אתה מתמודד עם נזקי מטען, נהלים, גביית חובות או בעיות תפיסה במסגרת דיני תעבורה? גם אז Law & More הצוות שם בשבילך. עורכי הדין שלנו הם לא רק מומחים בתחום דיני תעבורה, אלא גם בתחומי משפט אחרים הקשורים אליהם. יש לך עוד שאלות? אנא צור קשר Law & More.

האם אתה רוצה לדעת מה Law & More יכול לעשות עבורך כמשרד עורכי דין ב Eindhoven ו Amsterdam?
לאחר מכן צרו קשר בטלפון +31 40 369 06 80 או שלחו דוא"ל אל:
אדון. טום מייביס, תומך ב Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
אדון. מקסים הודאק, עורך דין ב- & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More